MediEvil Remake - porównanie z oryginałem na nowych screenach

Odświeżona wersja kontra pierwowzór.

Przedstawiciele firmy Sony opublikowali zestaw obrazków porównujących powstający remake humorystycznego MediEvil z wydanym w 1998 roku oryginałem.

Koncern zestawił ze sobą kilka scen uruchomionych w pierwowzorze i odświeżonej wersji. Materiały wskazują, że współczesna wersja zaoferuje znacznie udoskonaloną oprawę graficzną z bardziej szczegółowymi lokacjami.

medievil_porownanie1
MediEvil - oryginał kontra remake
medievil_porownanie2
MediEvil - oryginał kontra remake

Remake powstaje od podstaw na bazie nowego silnika. Odpowiedzialni za remake deweloperzy ze studia Other Ocean Interactive zachowają jednak oryginalny projekt plansz i ogólną filozofię rozgrywki.

Tak jak w pierwowzorze, wcielimy się w Daniela Fortesque - rycerza, który poległ w bitwie, a po spędzeniu wielu lat w grobie został wskrzeszony, by stawić czoła armii ciemności, na czele z czarnoksiężnikiem Zarokiem.

medievil_porownanie3
MediEvil - oryginał kontra remake

Sama produkcja jest przygodową grą akcji z elementami platformowymi. Istotną rolę w rozgrywce odgrywa walka - w starciu z przeciwnikami bohater korzysta między innymi z miecza i zdolności specjalnych.

MediEvil Remake zadebiutuje 25 października, tylko na PS4.

Następnie: Marvel's Avengers i Spider-Man na PS4 to odrębne światy

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami