Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

MediEvil Remake - porównanie graficzne z oryginałem w nowym materiale

Na przykładzie etapu The Asylum Grounds.

Prowadzony przez Sony program internetowy PlayStation Underground opublikował materiał, w którym porównano ze sobą remake MediEvil z oryginałem.

W filmie zaprezentowano etap The Asylum Grounds, który gracze zwiedzą mniej więcej w połowie gry. Główny bohater musi między innymi rozwiązać cztery zagadki Jacka - wielkiej, kamiennej gadającej głowy sprawującej pieczę nad lokacją.

Cover image for YouTube videoMediEvil – 1998 vs. 2019 Gameplay Comparison | PlayStation Underground

Autorzy wideo zestawili ze sobą fragmenty rozgrywki z remake'u i oryginału. Z nagrania wynika, że twórcy nowej wersji zachowali podstawowe elementy pierwowzoru, w tym rozmieszczenie poszczególnych przeciwników.

Największe zmiany wprowadzono w oprawie wizualnej. Wszystkie modele postaci, wrogów oraz otoczenia zaprojektowano od podstaw. Deweloperzy ze studia Other Ocean Interactive korzystali przy tym ze współczesnego silnika graficznego.

Oryginał MediEvil z 1998 roku

Tak jak w pierwowzorze, wcielimy się w Daniela Fortesque - rycerza, który poległ w bitwie, a po spędzeniu wielu lat w grobie został wskrzeszony, by stawić czoła armii ciemności, na czele z czarnoksiężnikiem Zarokiem.

MediEvil Remake zadebiutuje 25 października, tylko na PS4.

Następnie: Death Stranding ukaże się z polskim dubbingiem. Specjalna wiadomość od Kojimy

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

MediEvil

PS4

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze