Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

MediEvil Remake na PS4 - demo dostępne do 6 października

Z przedmiotem do odblokowania w pełnej wersji.

Koncern Sony opublikował demo MediEvil Remake, czyli zmierzającego na PS4 nowego wydania humorystycznej produkcji z 1998 roku.

Wersję demonstracyjną mogą pobrać wszyscy zainteresowani za pomocą karty gry w cyfrowym sklepie PS Store. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ dostępna jest tylko przez ograniczony czas - do 6 października.

Demo pozwala zapoznać się z fragmentem na cmentarzu, a więc drugim etapem z finalnej gry. Ponadto podczas zabawy można znaleźć przedmiot do użycia w pełnym tytule - należący do głównego bohatera hełm, który w pierwowzorze dostępny był jedynie w japońskiej edycji.

Remake powstaje od podstaw na bazie nowego silnika. Odpowiedzialni za projekt deweloperzy ze studia Other Ocean Interactive zachowają jednak oryginalny projekt plansz i ogólną filozofię rozgrywki.

W demie można zdobyć bonusowy przedmiot

Tak jak w pierwowzorze, wcielimy się w Daniela Fortesque - rycerza, który poległ w bitwie, a po spędzeniu wielu lat w grobie został wskrzeszony, by stawić czoła armii ciemności, na czele z czarnoksiężnikiem Zarokiem.

MediEvil Remake zadebiutuje 25 października, tylko na PS4.

Źródło: Blog PlayStation

Następnie: The Last of Us 2 zostanie wydane na dwóch płytach - sugeruje sklep internetowy

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze