Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun MediEvil Remake wyjaśnia, jak używać tarczy

Podstawy rozgrywki.

Sony rozpoczęło publikowanie materiałów wyjaśniających podstawy rozgrywki w MediEvil Remake. Pierwsze nagranie koncentruje się na używaniu tarczy.

W produkcji pojawi się szereg zróżnicowanych przedmiotów chroniących bohatera przed atakami przeciwnika, przy czym kolejne znajdziemy w skrzyniach, które twórcy rozmieszczą w określonych miejscach poszczególnych plansz.

Cover image for YouTube videoMediEvil - Using One’s Shield | PS4

Tarcze zapewnią osłonę przed obrażeniami zadawanymi przez oponentów oraz pułapki środowiskowe pokroju toczących się kamieni. Należy jednak pamiętać, że każda ma ograniczoną wytrzymałość i może zostać zniszczona.

Remake powstaje od podstaw na bazie nowego silnika. Odpowiedzialni za projekt deweloperzy ze studia Other Ocean Interactive zachowają jednak oryginalny projekt plansz i ogólną filozofię rozgrywki.

Tarcza jest ważnym elementem wyposażenia Daniela

Tak jak w pierwowzorze, wcielimy się w Daniela Fortesque - rycerza, który poległ w bitwie, a po spędzeniu wielu lat w grobie został wskrzeszony, by stawić czoła armii ciemności, na czele z czarnoksiężnikiem Zarokiem.

MediEvil Remake zadebiutuje 25 października, tylko na PS4. Warto zaznaczyć, że do 6 października zainteresowani mogą zapoznać się z wersją demonstracyjną produkcji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

MediEvil

PS4

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze