Call of Duty: Modern Warfare - tryb realistyczny wyłączy interfejs i zwiększy obrażenia

W wariancie wieloosobowym.

Wczoraj Infinity Ward ujawniło nowe szczegóły o rozgrywce wieloosobowej w Call of Duty: Modern Warfare. Okazuje się, że w grze pojawi się tryb realistyczny, który zwiększy poziom trudności zmagań sieciowych.

Opcjonalna funkcja wyłączy elementy interfejsu. Z ekranu znikną więc wskazujący pozycję graczy i ważnych celów kompas oraz informacje o używanej aktualnie broni, zapasach amunicji i zdobytych punktach.

Zabraknie także wskaźników graficznych i dźwiękowych, potwierdzających, że trafiliśmy wroga. Ponadto zwiększeniu ulegną zadawane obrażenia - każdy strzał w głowę będzie śmiertelny, a do zabicia przeciwnika wystarczy mniej naboi niż w trakcie normalnej rozgrywki.

To jednak nie wszystko, ponieważ na nocnych mapach pojawi się możliwość niszczenia źródeł światła, co oczywiście może istotnie wpłynąć na przebieg potyczek. Poza tym korzystając z noktowizora nie namierzymy oponentów przez celownik.

Ponadto opcja realistyczna zaoferuje nieco inne udźwiękowienie, dzięki czemu strzały zabrzmią nieco inaczej. Do tego autentyczniejsze niż podczas tradycyjnej zabawy zachowanie broni palnej i poruszanie postacią.

cod_multi
W multiplayerze nie zabraknie wozów opancerzonych

W module sieciowym tegorocznej odsłony cyklu pojawi się szereg zróżnicowanych trybów rozgrywki. W planach zmagania 2 na 2, 6 na 6, 10 na 10 i 20 na 20, a także przeznaczony dla ponad 100 użytkowników wariant Ground War.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na PC, PS4 i Xbox One. Wcześniej - we wrześniu - na wszystkich platformach sprzętowych odbędą się otwarte testy zabawy wieloosobowej produkcji.

Źródło: DSO Gaming

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami