Wolfenstein: Youngblood - Nadajnik: opuszczona placówka, areszt, tunele

Docieramy do ważnego przedmiotu w podziemiach.

Jest to zadanie dodatkowe w Wolfenstein: Youngblood, które jest zlecane w Katkumbach przez Pendę. Porozmawiaj z dziewczyną, która poprosi o dotarcie do kryjówki ruchu oporu i zdobycie ważnego nadajnika.

099

Skeiruj się do dzielnicy Areszt polityczny nr 4 i zacznij kierować się wzdłuż ulicy, do której dotrzesz przechodząc przez budynek. Za posterunkiem skręć w prawo i skieruj się do wąskiego przejścia (1).

100

Kontynuuj przeskakując przez ogrodzenie i ruszaj dalej, aż dotrzesz do podziemnego przejścia (2). Po zejściu na dół przejdź przez bramę, prowadzącą do tuneli pod aresztem nr 4.

101

W tunelach rusz przed siebie eliminując wrogów i kontynuując, aż do okrągłego pomieszczenia. Zeskocz na dół do wody i skieruj się do przejścia (3) za zniszczoną kratą.

102

Rusz przed siebie i po wyeliminowaniu kolejnych grup przeciwników, zacznij w okrągłym pomieszczeniu kierować się ku wyższym poziomom (4).

103

W końcu w jednym z korytarzy dotrzesz do stołu, na którym znajduje się poszukiwany nadajnik (5). Podnieś go i wróć z nim do Pendy, co zakończy zadanie.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Ucieczka z więzienia: więzień, cele, Julien

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Podziemia Brata 1: tunele, wejście do niemieckiej bazy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami