Wolfenstein: Youngblood - Nadajnik: opuszczona placówka, areszt, tunele

Docieramy do ważnego przedmiotu w podziemiach.

Jest to zadanie dodatkowe w Wolfenstein: Youngblood, które jest zlecane w Katkumbach przez Pendę. Porozmawiaj z dziewczyną, która poprosi o dotarcie do kryjówki ruchu oporu i zdobycie ważnego nadajnika.

099

Skeiruj się do dzielnicy Areszt polityczny nr 4 i zacznij kierować się wzdłuż ulicy, do której dotrzesz przechodząc przez budynek. Za posterunkiem skręć w prawo i skieruj się do wąskiego przejścia (1).

100

Kontynuuj przeskakując przez ogrodzenie i ruszaj dalej, aż dotrzesz do podziemnego przejścia (2). Po zejściu na dół przejdź przez bramę, prowadzącą do tuneli pod aresztem nr 4.

101

W tunelach rusz przed siebie eliminując wrogów i kontynuując, aż do okrągłego pomieszczenia. Zeskocz na dół do wody i skieruj się do przejścia (3) za zniszczoną kratą.

102

Rusz przed siebie i po wyeliminowaniu kolejnych grup przeciwników, zacznij w okrągłym pomieszczeniu kierować się ku wyższym poziomom (4).

103

W końcu w jednym z korytarzy dotrzesz do stołu, na którym znajduje się poszukiwany nadajnik (5). Podnieś go i wróć z nim do Pendy, co zakończy zadanie.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Ucieczka z więzienia: więzień, cele, Julien

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Podziemia Brata 1: tunele, wejście do niemieckiej bazy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami