W Pokemon Go pojawi się Zespół R - sugeruje podniebny balon

Oraz inne wskazówki.

Studio Niantic coraz mocniej wskazuje, że wkrótce w mobilnym Pokemon Go pojawi się Zespół R, czyli złoczyńcy znani z gier wydawanych na konsole Nintendo i serialu anime.

Uczestnicy odbywającego się w niemieckim Dortmundzie konwentu dla fanów popularnej produkcji w pewnym momencie zauważyli na niebie balon. Lecący przedmiot ozdobiono wielką, czerwoną literą R - symbolem wspomnianej organizacji.

pokemon_go_balon
Na konwencie zauważono tajemniczy balon

Akcja przygotowana przez deweloperów ze studia Niantic jest oczywistym nawiązaniem do serialu anime, w którym członkowie Zespołu R - Jessie i James - używali podobnego balona, tyle że w kształcie pokemona Meowth.

Nie jest to jednak jedyny trop związany z drużyną złoczyńców. Na robionych podczas konwentu zdjęciach - za pomocą trybu rzeczywistości rozszerzonej w Pokemon Go - pojawiają się członkowie organizacji.

Ponadto dodanie Zespołu R sugerują poszlaki odnalezione przez fanów w plikach jednej z niedawnych aktualizacji. Z kodu wynika, że złoczyńcy - w ramach nowego trybu o nazwie Invasion - przejmą określone punkty (pokestopy), które gracze postarają się następnie odbić.

pokemon_go_druzyna
Członkowie Zespołu R pojawili się na zdjęciach fanów

Zobacz: Pokemon Go - poradnik i najlepsze wskazówki

Zmagania podobno złożą się z trzech etapów. W pierwszym zmierzymy się z danym członkiem organizacji, w następnym postaramy się złapać specjalną, ciemną odmianę stworków, a w ostatnim spróbujemy oczyścić podopiecznego.

Na razie studio Niantic nie ujawniło żadnych oficjalnych szczegółów na temat Zespołu R, nie jest więc jasne, kiedy mógłby zawitać do mobilnej produkcji. W rozmowie z naszymi kolegami z brytyjskiego Eurogamera deweloperzy przyznali tylko, że szykują kilka niespodzianek.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami