W Pokemon Go pojawi się Zespół R - sugeruje podniebny balon

Oraz inne wskazówki.

Studio Niantic coraz mocniej wskazuje, że wkrótce w mobilnym Pokemon Go pojawi się Zespół R, czyli złoczyńcy znani z gier wydawanych na konsole Nintendo i serialu anime.

Uczestnicy odbywającego się w niemieckim Dortmundzie konwentu dla fanów popularnej produkcji w pewnym momencie zauważyli na niebie balon. Lecący przedmiot ozdobiono wielką, czerwoną literą R - symbolem wspomnianej organizacji.

pokemon_go_balon
Na konwencie zauważono tajemniczy balon

Akcja przygotowana przez deweloperów ze studia Niantic jest oczywistym nawiązaniem do serialu anime, w którym członkowie Zespołu R - Jessie i James - używali podobnego balona, tyle że w kształcie pokemona Meowth.

Nie jest to jednak jedyny trop związany z drużyną złoczyńców. Na robionych podczas konwentu zdjęciach - za pomocą trybu rzeczywistości rozszerzonej w Pokemon Go - pojawiają się członkowie organizacji.

Ponadto dodanie Zespołu R sugerują poszlaki odnalezione przez fanów w plikach jednej z niedawnych aktualizacji. Z kodu wynika, że złoczyńcy - w ramach nowego trybu o nazwie Invasion - przejmą określone punkty (pokestopy), które gracze postarają się następnie odbić.

pokemon_go_druzyna
Członkowie Zespołu R pojawili się na zdjęciach fanów

Zobacz: Pokemon Go - poradnik i najlepsze wskazówki

Zmagania podobno złożą się z trzech etapów. W pierwszym zmierzymy się z danym członkiem organizacji, w następnym postaramy się złapać specjalną, ciemną odmianę stworków, a w ostatnim spróbujemy oczyścić podopiecznego.

Na razie studio Niantic nie ujawniło żadnych oficjalnych szczegółów na temat Zespołu R, nie jest więc jasne, kiedy mógłby zawitać do mobilnej produkcji. W rozmowie z naszymi kolegami z brytyjskiego Eurogamera deweloperzy przyznali tylko, że szykują kilka niespodzianek.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami