Cyberpunk 2077 - występ Keanu Reevesa na E3 był pilnie strzeżoną tajemnicą

Phil Spencer z Microsoftu ujawnia kulisy.

Jedną z największych niespodzianek konferencji Microsoftu przed E3 było pojawienie się Keanu Reevesa, który ujawnił datę premiery Cyberpunk 2077. O kulisach wydarzenia opowiedział Phil Spencer, czyli szef działu Xbox.

W rozmowie z serwisem Variety menedżer ujawnił, że występ był pilnie strzeżoną tajemnicą. Na potrzeby rozmów aktorowi nadano kryptonim, a sam mężczyzna nie brał udziału w próbach, w których zastępowany był przez dublera.

Reeves do Microsoft Theater przyjechał dopiero w dniu konferencji, a przed wyjściem na scenę przebywał w pomieszczeniu sąsiadującym z pokojem Spencera. Czekając na swoją kolej w towarzystwie pracowników CD Projekt Red oglądał najnowszą wersję Cyberpunk 2077.

- Tuż przed występem rozmawiałem z nim i próbowałem wyjaśnić, że to nie będzie kolejne korporacyjne spotkanie. Przyznałem, że gdy się pojawi, fani oszaleją. Nie miał z tym problemu - wspomina menedżer.

Według Spencera, aktor był mimo wszystko zaskoczony żywiołową reakcją publicznością. Jednocześnie podkreśla, że pomysł, by artysta wyszedł na scenę, podsunął CD Projekt Red, a Microsoft - mający dobre relacje ze studiem - przystał na propozycję.

silverhand
Johnny Silverhand będzie towarzyszył graczom podczas zabawy

Keanu Reeves wciela się w Johnny'ego Silverhanda - muzyka i bojownika o wolność. W papierowym Cyberpunk 2020 zginął, a w grze pojawi się jako hologram, zainstalowany w czipie V. Postać jest drugą najważniejszą pod względem liczby linii dialogowych.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Variety

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami