Kolejne miejsce, leżące w południowym regionie mapy, do której dostęp uzyskujemy wraz z postępami w kampanii fabularnej, gdzie możemy znaleźć iniektor podnoszący statystyki zdrowia, kondycji lub skupienia, a także nagranie naukowców.

nerom121

Ten punkt medyczny (1) jest położony przy moście, na południe od Wyspy Magów, gdzie znajduje się wojskowy obóz zarządzany przez pułkownika Garreta.

nerom122

W pobliżu jest kilka kanistrów z benzyną - jeden z nich znajdziesz przy wraku auta (2). Po jego podniesieniu obejdź z lewej strony siatkę znajdującą się przy głównym budynku.

nerom123

To właśnie za nią znajdziesz generator (3), który napełnij paliwem. Pamiętaj, żeby przed przywróceniem zasilania pozbyć się głośników, ponieważ w pobliżu znajduje się horda, która może zostać zwabiona dźwiękiem.

nerom124

Kiedy będziesz gotowy przywróć zasilanie i skieruj się do głównego budynku (4), gdzie jak zwykle odnajdziesz iniektor oraz nagranie.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.