Days Gone - Nero: punkt nad Pillette Bridge (punkt medyczny)

Kolejna placówka naukowa, w której możesz zdobyć iniektor i nagranie.

Kolejne miejsce, leżące w południowym regionie mapy, do której dostęp uzyskujemy wraz z postępami w kampanii fabularnej, gdzie możemy znaleźć iniektor podnoszący statystyki zdrowia, kondycji lub skupienia, a także nagranie naukowców.

nerom121

Ten punkt medyczny (1) jest położony przy moście, na południe od Wyspy Magów, gdzie znajduje się wojskowy obóz zarządzany przez pułkownika Garreta.

nerom122

W pobliżu jest kilka kanistrów z benzyną - jeden z nich znajdziesz przy wraku auta (2). Po jego podniesieniu obejdź z lewej strony siatkę znajdującą się przy głównym budynku.

nerom123

To właśnie za nią znajdziesz generator (3), który napełnij paliwem. Pamiętaj, żeby przed przywróceniem zasilania pozbyć się głośników, ponieważ w pobliżu znajduje się horda, która może zostać zwabiona dźwiękiem.

nerom124

Kiedy będziesz gotowy przywróć zasilanie i skieruj się do głównego budynku (4), gdzie jak zwykle odnajdziesz iniektor oraz nagranie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami