Apex Legends - szczegóły drugiego sezonu, nowa Legenda i tryb

Zmiany w Przepustce Bojowej.

W trakcie EA Play Electronic Arts przedstawiło szczegóły drugiego sezonu Apex Legends, czyli strzelanki battle royale od Respawn Entertainment. Zapowiedziano też wydarzenie Legendary Hunt.

Start sezonu zaplanowano na 2 lipca. W ramach rozgrywek do produkcji zostanie wprowadzona nowa broń - L-Star. To „niesamowicie mocny” pistolet maszynowy, dostępny tylko w zrzutach zaopatrzenia.

Zmian doczeka się Przepustka Bojowa, która tym razem będzie opierać się na dziennych i tygodniowych wyzwaniach. Twórcy pozbędą się też odznak śledzących statystyki. Pojawi się więcej skinów i materiałów do craftingu.

Drugi sezon to też nowa Legenda. Watson może rozmieszczać elektryczne bariery, a także drona atakującego przeciwników.

Wspomniany wcześniej nowy tryb to Legendary Hunt. Wariant pozwoli mierzyć się z coraz lepszymi graczami, w nagrodę za dodatkowe bonusy. Start 19 lipca.

Dodatkowo w okresie 7-9 lipca odbędzie się specjalne wydarzenie, podczas którego gracze otrzymają podwójne doświadczenie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami