Days Gone - Więc po co ja tutaj; Znów jak nomada

Zamykamy wątki na północy i wyruszamy na południe.

Zadanie rozpocznie się niedługo po ukończeniu misji Była rozkojarzona, w której Deacon wspomina jedną z randek z Sarą. Skieruj się do miejsca zaznaczonego znacznikiem, które leży na wschód od obozu Coopelanda. Spotkasz tu O'Briana, z którym porozmawiaj - w ten sposób zakończysz to krótkie zadanie.

Misja: Znów jak nomada

Zadanie uruchomi się automatycznie po zakończeniu rozmowy z pracownikiem Nero w poprzedniej misji. Wróć do obozu Żelaznego Mike'a, aby rozpocząć tę misję związaną z wątkiem Przeżycie to nie życie.

129

Spotkaj się z szefem obozu, a po rozmowie z nim udaj się do Boozera. Najważniejsza informacja jest taka, że w momencie rozpoczęcia tego zadania stracisz dostęp do terenów na północy i do Lost Lake (1). Dlatego jeśli masz jeszcze jakieś zaległości, jeśli chodzi o eksplorację, zadania dodatkowe czy zlecenia, to uporaj się z nimi zanim rozpoczniesz misję.

130

Kiedy będziesz już gotowy skieruj się w stronę bramy obozowej, gdzie będzie czekał Mike. Wsiądź na motocykl i wyrusz z nim w dość długą podróż na południe. Wkrótce dotrzecie do pokrytej śniegiem przełęczy, gdzie kontynuuj jazdę za kompanem (2).

131

Po dotarciu w ustalone miejsce Mike powie, aby Deacon kontynuował podróż samotnie. Wystarczy jechać wzdłuż drogi (3), aż dotrzesz do celu podróży i ukończysz bieżące zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami