Days Gone - Więc po co ja tutaj; Znów jak nomada

Zamykamy wątki na północy i wyruszamy na południe.

Zadanie rozpocznie się niedługo po ukończeniu misji Była rozkojarzona, w której Deacon wspomina jedną z randek z Sarą. Skieruj się do miejsca zaznaczonego znacznikiem, które leży na wschód od obozu Coopelanda. Spotkasz tu O'Briana, z którym porozmawiaj - w ten sposób zakończysz to krótkie zadanie.

Misja: Znów jak nomada

Zadanie uruchomi się automatycznie po zakończeniu rozmowy z pracownikiem Nero w poprzedniej misji. Wróć do obozu Żelaznego Mike'a, aby rozpocząć tę misję związaną z wątkiem Przeżycie to nie życie.

129

Spotkaj się z szefem obozu, a po rozmowie z nim udaj się do Boozera. Najważniejsza informacja jest taka, że w momencie rozpoczęcia tego zadania stracisz dostęp do terenów na północy i do Lost Lake (1). Dlatego jeśli masz jeszcze jakieś zaległości, jeśli chodzi o eksplorację, zadania dodatkowe czy zlecenia, to uporaj się z nimi zanim rozpoczniesz misję.

130

Kiedy będziesz już gotowy skieruj się w stronę bramy obozowej, gdzie będzie czekał Mike. Wsiądź na motocykl i wyrusz z nim w dość długą podróż na południe. Wkrótce dotrzecie do pokrytej śniegiem przełęczy, gdzie kontynuuj jazdę za kompanem (2).

131

Po dotarciu w ustalone miejsce Mike powie, aby Deacon kontynuował podróż samotnie. Wystarczy jechać wzdłuż drogi (3), aż dotrzesz do celu podróży i ukończysz bieżące zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami