Days Gone - W ich menu (zlecenie)

Zadanie dla Rikki, w którym musimy uratować chłopaka w mieście, gdzie znajduje się horda.

Kolejne zlecenie, którego wykonania możemy się podjąć po rozmowie z Rikki w obozie Żelanzego Mike'a. Dziewczyna poprosi, abyś odszukał chłopaka o imieniu Jeremy, który udał się w podróż. Jest to misja dodatkowa związana z wątkiem W obronie słabszych.

z044

Zacznij od skierowania się do miasteczka, leżącego na północny wschód od obozu Żelaznego Mike'a. Na miejscu skorzystaj z surwiwalowego widzenia i zlokalizuj ślad na ziemi (1). Wróć na motor i zacznij jechać tropem w stronę miasteczka.

z045

Na miejscu zachowaj czujność, ponieważ spotkasz bandytów, a kiedy rozpoczniesz z nimi walkę wewnątrz miasteczka może pojawić się horda. Gdyby świrusy dostrzegły bohatera, to szybko się oddal, poczekaj, aż zaczną wracać i dopiero kontynuuj swoje śledztwo. Kolejny ślad (2) znajduje się na ziemi przy dystrybutorach z paliwem.

z046

Następny trop to ślady krwi (3) na murku. Zachowaj czujność, ponieważ wkraczając coraz głębiej w miasto ryzykujesz spotkanie zarówno bandytów, pojedynczych świrusów, jak i całej hordy, którą mogą zwabić na przykład odgłosy wystrzałów.

z047

Gdybyś dla pewności chciał wyeliminować całą hordę, to ustaw motocykl nieco za miastem, po czym z dystansu atakuj zgrupowanie świrusów, na przykład rzucając w nich koktajlem mołotowa (4). Zacznij uciekać w kierunku maszyny i korzystaj z niej, jeśli grupa horda będzie doganiać bohatera. Jeżeli zostaną tylko pojedynczy rywale, to eliminuj ich, a potem powtarzaj cały proces, aż wyeliminujesz hordę.

z048

Kontynuuj po śladach krwi, aż dotrzesz do piętrowego budynku (5) z cegły. Wejdź do środka i udaj się schodami na górę.

z049

Podejdź do metalowych drzwi i otwórz je. W ten sposób dotrzesz na taras, gdzie znajdziesz związanego Jeremy'ego (6). Uwolnij go i zamelduj o tym Rikki, co zakończy zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami