Days Gone - Próba pomocy obozowi; O ile nas nie przyłapią; Oni nie czują bólu

Wyruszamy ze Skizzem po lont do obozu wieczystych.

Misja stanie się dostępna po ukończeniu zadania Jak sobie chcesz, w której należało złapać pieska dla Boozera. Pokręć się chwilę po okolicy, aż przez radio skontaktuje się Skizz.

Po rozmowie należy się z nim spotkać na terenie obozu Żelaznego Mike'a, zaczynając zadanie z wątku Zapewnij im ochronę. W ten sposób ukończysz tę krótką misję i rozpoczniesz kolejną.

Misja: O ile nas nie przyłapią

W trakcie rozmowy z Deaconem, Skizz powie mu o swoim planie zdobycia lontu do materiałów wybuchowych. Okaże się, że znajduje się na terenie wieczystych.

093

Wsiądź na motocykl i skieruj się na zachód, gdzie w wybranym miejscu spotkasz Skizza. Wyrusz za nim. W pewnej chwili dotrzecie do miejsca z zablokowaną drogą. Aby przejść dalej podejdź do skały (1), wejdź z nią w interakcję i podsadź swojego kompana.

094

Kiedy ten będzie szukał drabiny dla Deacona, odeprzyj atak wilków (2), które będą pojawiać się pojedynczo. Celne strzały lub uniki i wyprowadzanie ciosów białą bronią załatwią sprawę. Po tym, jak Skizz załatwi drabinę wejdź na górę i ruszaj za nim dalej.

Misja: Oni nie czują bólu

Po chwili dotrzecie w pobliże obozu wieczystych, gdzie pali się wielkie ognisko. Wyrusz za Skizzem w krzaki znajdujące się przy nim.

095

Po zakończeniu scenki podążaj cały czas za Skizzem, po drodze aktywując kolejne przerywniki. W pewnej chwili dotrzecie do dziewczyny (3), którą wieczyści zostawili jako ofiarę dla świrusów. Kiedy odejdą zbliżcie się do niej, co zapoczątkuje kolejną scenkę. Niestety kobiety nie da się uratować.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami