Days Gone - Wieczyści, idźcie do diabła (zlecenie)

Zadanie dla Tucker, w którym oczyszczamy wrogi obóz.

Zadanie zlecane przez Tucker w obozie Hot Springs. Porozmawiaj z szefową obozu, która powie o problemach z lokalnymi wieczystymi, którzy przebywają w swojej kryjówce, niedaleko na południu. Jest to zlecenie związane z kategorią Łowca obozów łupieżców.

z027

Po dotarciu do zaznaczonego na mapie punktu warto skorzystać z lornetki, żeby oznaczyć przeciwników (1). Większość z nich znajduje się przy ognisku, ale część jest z prawej strony. Możesz dość szybko wyeliminować sporą grupę korzystając na przykład z karabinu snajperskiego.

z028

Uważaj jednak na swoje tytuły, ponieważ niedługo po rozpoczęciu walki nadjadą posiłki z kolejnymi przeciwnikami. Jeśli znajdą się blisko, to możesz rozprawić się z nimi z wykorzystaniem broni białej (2).

z029

Po rozprawieniu się ze wszystkimi wrogami warto jeszcze przeszukać obóz, gdzie znajdziesz nieco przydatnych przedmiotów, broni i amunicji. Zachowaj przy tym ostrożność, bo w okolicy mogą pojawić się stada wilków (3). Po wyczyszczeniu miejscówki zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami