Assassin's Creed Odyssey i Watch Dogs 2 na PS4 w weekendowej promocji w PS Store

Oraz inne tytuły Ubisoftu.

W cyfrowym sklepie PS Store rozpoczęła się nowa weekendowa wyprzedaż. W ramach akcji, która zakończy się 21 maja, nawet o 65 procent przeceniono wybrane tytuły firmy Ubisoft.

Zainteresowani mogą na przykład za 145 zł nabyć Assassin's Creed Odyssey. Jest też edycja z płatnymi rozszerzeniami fabularnymi - cenę wydania ustalono na 209 zł. Do tego odświeżona wersja Assassin's Creed 3 za 113 zł.

Poza tym w promocji dostępne są między innymi traktujące o hakerach Watch Dogs 2 za 63 zł oraz wyścigowe The Crew 2 za 75 zł. Warto zaznaczyć, że w przypadku niektórych pozycji abonenci PS Plus mogą uzyskać dodatkowe rabaty.

ac_oddyssey_ps
Wśród przecenionych gier jest Assassin's Creed Odyssey

Wybrane oferty:

  • Far Cry New Dawn - 92 zł
  • Rainbow Six Siege Deluxe Edition - 119 zł
  • The Division 2 - 189 zł
  • Assassin's Creed Rogue Remastered - 59 zł

Warto zaznaczyć, że równolegle trwają jeszcze inne wyprzedaże. W ramach tak zwanych „majowych oszczędności” kupić można na przykład Assassin's Creed Origins z dodatkami za 99 zł, Wiedźmina 3 za 38 zł, GTA 5 za 59 zł i Batman: Arkkham Knight za 54 zł.

Z kolei inna oferta skupia się na tytułach dystrybuowanych wyłącznie drogą cyfrową. W promocji dostępne są między innymi Helblade: Senua's Sacrifice za 59 zł, Dead Cells za 67 zł, Observer za 38 zł i Layers of Fear za 21 zł.

Źródło: PS Store

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami