Days Gone - Rachunki do wyrównania (zlecenie)

Ada Tucker z Hot Springs zleca zadanie pozbycia się obozu wieczystych.

Jest to kolejne zlecenie, które możesz wykonać dla Ady Tucker w obozie Hot Springs. Aktywuje się w momencie zakończenia misji fabularnej o nazwie Robiliśmy różne rzeczy. Udaj się do Tucker, aby poznać szczegóły zadania.

Okaże się, że problemem są wieczyści, którzy założyli obóz na wschód od Hot Springs. Celem Deacona będzie wyeliminowanie ich z tego miejsca i oczyszczenie całej kryjówki.

Obóz wieczystych znajduje się na szczycie, do którego prowadzi kilka podejść. Możesz zdecydować się na atak przez główną ścieżkę, jednak musisz się wtedy liczyć z dość silnym oporem rywali.

Wydaje się, że lepszy sposobem jest skorzystanie z południowego podejścia. W ten sposób istnieje szansa na obejście przeciwników. Uważaj jednak na pułapki w postaci linek z puszkami na drodze czy wnyków w krzakach.

z013

Po dotarciu na miejsce zlokalizuj wrogów i zdecyduj czy w miarę możliwości będziesz eliminował ich po cichu czy przystąpisz do otwartej walki. Rywali nie jest zbyt dużo, dlatego wystarczy zająć dobrą pozycję, aby po kolei wystrzelać wszystkich. Uważaj jednak na snajpera (1), który może napsuć nieco krwi.

Po oczyszczeniu miejscówki ze wszystkich nieprzyjaciół zadanie się zakończy. Deacon poinformuje o tym Tucker, a po chwili otrzyma nagrodę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami