Days Gone - Słyszałem dźwięk motocykli, Dym na górze

Lokalizujemy i likwidujemy obóz na górze.

W ramach misji Nie ma głodujących patriotów infiltrowaliśmy obóz wypadowy łupieżców. Zaraz po zebraniu przydatnych danych musimy wydostać się na powierzchnię. Tym samym aktualna misja, czyli Słyszałem dźwięk motocykli, aktywuje się automatycznie.

O nadjeżdżających motocyklach poinformuje cię Boozer. Wyjdź na powierzchnię i wydostań się na zewnątrz, a następnie skieruj się na drabinę wieży radiowej (1), skąd rzucisz okiem na górę O'Leary.

013

Po wdrapaniu się na górę skręć w lewo - po dobyciu lornetki, kamera automatycznie powędruje w stronę wspomnianej góry. Zauważysz tam kolejny obóz (2). Następnie zejdź po tej samej drabinie na dół. Rozpocznie się kolejne zadanie.

Misja: Dym na górze

Zanim ruszysz do wyznaczonego w nowej misji miejsca, rozejrzyj się raz jeszcze po okolicy. Możesz znaleźć tam kanister z paliwem, a więc dobrze by było, abyś uzupełnił benzynę w baku motocykla.

Następnie udaj się do miejsca wyznaczonego przez znacznik misji. Przebywających w obozie najłatwiej zlikwidować po cichu, dlatego bardzo ważne jest pozostawienie pojazdu nieco wcześniej, najlepiej przed porzuconym wagonem (3).

014

Musisz oczyścić obóz, co wiąże się z zabiciem dziewięciu bandytów. Skradając się pomiędzy krzakami i kamieniami uważaj jednak i patrz pod nogi - w niektórych miejscach rozstawiono pułapki na niedźwiedzie (4). Ich aktywowanie powoduje uwięzienie nogi (wówczas potrzebne jest szybkie naciskanie wyświetlonego przycisku), a także narobienie hałasu, który może ściągnąć posiłki.

Co ciekawe, taką pułapkę można „rozbroić” i postawić w niemal dowolnym miejscu. Jeśli zwabisz przeciwnika do pułapki, ten może w nią wpaść. Oczyść obóz w dowolny sposób, kończąc tym samym zadanie. Kolejna misja zostanie odblokowana automatycznie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami