Days Gone - Oni nie śpią

Gdzie jest NERO: infiltrujemy lądowisko.

W poprzedniej misji, Ni stąd, ni zowąd, odkryliśmy tajną skrytkę Leona. Na zakończenie zadania zauważyliśmy także śmigłowiec, który postanowiliśmy śledzić. Tym samym rozpoczęła się kolejna misja, oparta głównie na skradaniu.

Podczas zadania Oni nie śpią pamiętaj, że nie możesz zostać zauważony. Podobnie zresztą jak nie wolno ci strzelać do ludzi w żółtych kombinezonach - są to żołnierze NERO, odporni na wszelkie ataki. Warto jednak wykorzystać możliwość odwracania uwagi kamieniami. Na początku warto też wszystkich nieprzyjaciół oznaczyć lornetką.

017

Rzuć kamieniem (1) jak na powyższym obrazku, aby odwrócić uwagę pierwszego żołnierza. Gdy ten pójdzie sprawdzić źródło hałasu, przekradnij się za jego plecami i od razu skręć w lewo. Na rozwidleniu (2) trzymaj się z kolei prawej strony, ale uważaj, aby nie zostać zauważonym.

W tym celu chowaj się za głazami oraz w krzakach, gdzie jesteś relatywnie bezpieczny. Omijając przeciwników, podążaj za żółtym znacznikiem. To osoba, którą domyślnie musisz podsłuchać. W tym celu zakradnij się do krzaków (3) przy jaskini i pozostawaj bez ruchu. Na górze ekranu zauważysz pasek postępu podsłuchiwania.

018

Gdy pasek się zapełni, musisz wrócić - pozostając niezauważonym - do swojego motocykla. W tym celu możesz skorzystać z drewnianej kładki (4) nieopodal jaskiń. Tam jednak również możesz natknąć się na żołnierzy, dlatego zachowaj szczególną ostrożność. Po dobiegnięciu do pojazdu misja się zakończy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami