Powstanie odzież inspirowana ubraniami z serii The Sims. Są zdjęcia

Nietypowa kolekcja.

Przedstawiciele koncernu EA poinformowali o nawiązaniu współpracy z włoskim domem modowym Moschino, który przygotuje linię ubrań inspirowaną strojami znanymi z serii The Sims.

Dyrektor kreatywny firmy - Jeremy Scott - zaprojektuje kolekcję kapsułową, a więc zestaw odzieży i akcesoriów pasujących do dowolnej sytuacji. Kostiumy trafią do sprzedaży na całym świecie 14 kwietnia.

the_sims_4_odziez1
Mieszkanie to najlepsze miejsce do wypoczynku

Ubrania wyglądają niczym żywcem przeniesione z serii The Sims. Wśród strojów są między innymi strój kąpielowy Plumboby, t-shirt z lamorożcem i bluza z Króliczkiem Lodówkowym. Ta ostatnia trafi też do czwartej części cyklu jako wyposażenie dla wirtualnych ludzików.

Przykładowe produkty prezentują opublikowane przez EA i Moschino fotografie. Obrazy są jednak same w sobie dosyć nietypowe, ponieważ przedstawiają prawdziwych modeli na tłach zaczerpniętych z cyklu wykreowanego przez deweloperów ze studia Maxis.

the_sims_4_odziez2
Nie ma to jak chwile nad ogniskiem

Zobacz: Sims 4 - poradnik i najlepsze porady

Uwagę zwracają także pozy, które przyjmują widoczni na ilustracjach mężczyźni i kobiety. Najwyraźniej zamysłem autorów sesji zdjęciowej było odtworzenie charakterystycznych ruchów, wykonywanych przez Simów.

the_sims_4_odziez3
Muzyka łagodzi obyczaje

Najnowszą odsłoną cyklu jest The Sims 4, które na PC zadebiutowało w 2014 roku. Od czasu premiery wydano kilkanaście dodatków oraz zestawów akcesoriów, a do produkcji regularnie trafiają niewielkie aktualizacje z darmowymi treściami.

Źródło: Kotaku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami