Devil May Cry 5 - sekretna broń: wyrzutnia rakiet Kalina Ann

W misji 11 czeka interesujący sekret, który może wzmocnić nasz arsenał.

Eksplorując etapy w Devil May Cry 5 można trafić na różnego rodzaju sekrety i znajdźki. Najczęściej są związane z kulami:

  • Niebieskimi oraz złotymi - rozwijającymi pasek zdrowia oraz chroniącymi przed skutkami śmierci bohatera.
  • Fioletowymi - umożliwiającymi rozwijanie Demonicznego paska, który zapewnia V i Dantemu specjalne zdolności.

Dodatkowo w misji 11 o nazwie Powód można znaleźć sekretną broń, czyli wyrzutnię rakiet o nazwie Kalina Ann.

Zdobędziesz ją w ruinach, do których docierasz na początku etapu. Kiedy to nastąpi udaj się w prawą stronę i zniszcz trzy skrzepy krwi, co spowoduje osunięcie się budynku. Po spowodowaniu tej małej katastrofy wróć na centralną platformę i zwróć uwagę na przejście (1) z lewej strony.

wyrzutnia1

Kiedy z niego skorzystasz wejdziesz do pomieszczenia z kilkoma globusami. Udaj się w prawą stronę i dojdź do końca, a na ekranie pojawi znak „???". Zwróć wtedy uwagę na wyrzutnię rakiet (2) leżącą z prawej strony.

wyrzutnia2

Wystarczy do niej podejść, a Dante automatycznie ją podniesie. Broń nazywa się Kalina Ann i możesz ją wybrać z menu broni dystansowych, czyli pistoletów i obrzyna. Sama wyrzutnia zadaje spore obrażenia, duża siła odrzutu sprawia, że wrogowie wokół eksplozji są odrzucani i chwilowo niezdatni do walki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami