Assassin's Creed Odyssey - trzecie fabularne DLC już dostępne

Zwieńczenie trylogii Dariusa.

Ubisoft wydał dzisiaj Rodowód, czyli trzeci rozdział dodatkowej kampanii fabularnej do Assassin's Creed Odyssey, opowiadającej o pierwszym posiadaczu ukrytego ostrza.

Odcinek kontynuuje wydarzenia zapoczątkowane w poprzednich epizodach. Twórcy obiecują, że w trakcie rozgrywki gracze odkryją powiązanie z Origins, czyli odsłoną cyklu skupiającej się na losach Bayeka z Siwy.

Wśród nowości jest zdolność, która pozwala wyprowadzić serię „druzgocących” ciosów Włócznią Leonidasa. Co ciekawe, umiejętność nagradza prowadzoną postać trzema paskami adrenaliny, choć sama zużywa tylko jeden.

Płatny dodatek wprowadza również następną odnogę Zakonu Starożytnych. Członkowie ugrupowania posiadają przedmiot, umożliwiający naprawienie „potężnej” broni, którą otrzymamy w ramach nagrody za ukończenie DLC.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Powraca też Darius, a więc wspomniany pierwszy posiadacz ukrytego ostrza Asasynów. Podczas zabawy gracze pomogą mężczyźnie rozprawić się z Persami, a także uwolnią przetrzymywanych w niewoli Spartan.

ac_oddysey_dlc_3_premiera
W DLC powraca Darius

Warto zaznaczyć, że w planach jest kolejne duże rozszerzenie, również podzielone na rozdziały - Los Atlantydy. Szczegóły nie są znane, ale wiadomo, że stawimy czoła mitycznym stworom w zlokalizowanym pod wodą tytułowym mieście.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami