W trakcie niedawnego spotkania z inwestorami przedstawiciele EA oficjalnie potwierdzili, że w tym roku ukaże się FIFA 20 - kolejna odsłona rozwijanego przez firmę piłkarskiego cyklu.

Dokładnej daty premiery nie ujawniono, ale serwis FIFAUTeam spekuluje, że produkcja zadebiutuje w piątek, 27 września. Portal podejrzewa również, że tydzień wcześniej dostęp do gry otrzymają abonenci usług Origin Access i EA Access.

Szczegóły na temat tegorocznej części nie są znane, ale obiecano, że pojawią się „znaczne innowacje”. Jednocześnie dyrektor generalny Electronic Arts - Andrew Wilson - zasugerował, że produkcja może otrzymać opcję rozgrywki międzyplatformowej.

fifa_20_info
FIFA 20 nadchodzi

Zobacz: FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

Firma przygląda się możliwości wdrożenia funkcji do kilku swoich tytułów. Menedżer zaznaczył, że na takim rozwiązaniu szczególnie skorzystaliby fani cyklu FIFA - mogliby nie tylko rywalizować z posiadaczami innych urządzeń, ale i przenosić postępy między sprzętami.

EA przy okazji poinformowało, że ubiegłoroczna odsłona piłkarskiej serii znalazła mniej nabywców od tej z 2017 roku. Do tej pory sprzedano około 20 milionów egzemplarzy, a więc mniej niż oczekiwał wydawca.

Źródło: FIFAUTeam, GamingBolt

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (4)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaFIFA 19 - Recenzja

Dynamiczna i wciągająca ewolucja serii.

FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

Sztuczki, cieszynki, porady, najlepsi piłkarze, taktyka, FUT i nowości.

FIFA 19 - trening: podania

Podaj piłkę, by sięgnęła adresata.

VideoGramy w Anthem

Misja poboczna.