Battlefield 5 w przyszłym tygodniu otrzyma tryb kooperacji

Jest pierwszy teaser wariantu.

Deweloperzy ze szwedzkiego studia DICE poinformowali, że w przyszłym tygodniu Battlefield 5 wzbogaci się o Siły Połączone - tryb kooperacji przeznaczony dla maksymalnie czterech graczy.

Dokładna data premiery nie jest na razie znana. Niewykluczone jednak, że wariant ukaże się we wtorek lub w czwartek, ponieważ właśnie w tych dniach twórcy zazwyczaj publikują nowe aktualizacje swojej strzelanki.

Siły Połączone zaoferują cztery misje, w których gracze postarają się przetrwać w walce z przeciwnikami. Zmagania rozegrają się na czterech mapach - miejskiej Market Sweep, zlokalizowanej na pustyni Desert Declarations, osadzonej na łąkach Bricks and Mortars i położonej w pobliżu mostu Bridgehead Blockade.

Zobacz: Battlefield 5 - poradnik i najlepsze porady

Twórcy dodadzą tryb kooperacji w ramach trwającego właśnie drugiego rozdziału Teatrów Wojny o nazwie Uderzenie Pioruna. Do tej pory gra otrzymała nowe uzbrojenie i drużynową wersję Podboju, który jednak dostępny jest jedynie do 13 lutego.

Warto zaznaczyć, że w marcu do Battlefield 5 powinien trafić Firestorm, czyli tutejsza odmiana wariantu battle royale. Na dużej mapie 64 graczy podzielonych na czteroosobowe zespoły stanie do walki o przetrwanie - wygra ekipa, która jako ostatnia pozostanie na polu bitwy.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami