W ofercie polskich sklepów pojawiła się przygotowana przez Dark Horse figurka przedstawiająca Geralta kąpiącego się w drewnianej wannie. Gadżet zadebiutuje na rynku 31 maja w cenie 300 zł.

Statuetka nawiązuje do kultowej sceny z prologu gry Wiedźmin 3, gdy Biały Wilk zażywał kąpieli w balii wypełnionej gorącą wodą. Relaks przerwała jednak Yennefer, która uświadomiła bohaterowi, że obiecał potrenować z Ciri.

Ręcznie malowana figurka dość wiernie odtwarza wspomnianą sekwencję. Geralt odpoczywa w wannie ze świecami w towarzystwie żółtej gumowej kaczuszki. Przedmiot ma 20,32 centymetrów długości, 8,99 centymetrów wysokości oraz 13,97 centymetrów szerokości.

geralt_statuetka
Geralt jak żywy

Zobacz też: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Gadżet pierwotnie zaprezentowano w lutym ubiegłego roku, ale wówczas autorzy nie byli w stu procentach zadowoleni z projektu. Nie wiadomo było więc, czy statuetka ostatecznie trafi do sprzedaży.

Dark Horse odpowiada również za inne produkty inspirowane uniwersum wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. Firma stworzyła figurki pozostałych postaci z Wiedźmina 3 i jest wydawcą komiksów opartych na serii gier od studia CD Projekt Red.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki