Ezio z serii Assassin's Creed trafił do For Honor

W ramach specjalnego wydarzenia.

Dzisiaj w For Honor rozpoczęło się specjalne wydarzenie, w ramach którego w nastawionej na walki bronią białą produkcji pojawiły się elementy związane z serią Assassin's Creed, w tym sam Ezio Auditore.

Na czas trwania akcji, która potrwa do 10 stycznia, wprowadzono modyfikacje do trybu dominacja. Założenia rozgrywki nie uległy zmianom, ale standardowe zespoły napastników i obrońców zastąpiły odpowiednio drużyny Asasynów i Templariuszy.

Gracze nadal muszą przejmować obszary należące do przeciwników. Teraz jednak po zdobyciu danej strefy na mapie pojawia się generał wrogów - Ezio u zabójców w kapturach i Cesare Borgia reprezentujący Zakon. Obaj dysponują dużą ilością zdrowia i zadają znaczne obrażenia, ale pokonanie dowódcy zapewnia ekipie 300 punktów (do wygrania meczu potrzeba tysiąca).

Ponadto na trzech planszach, na których rozgrywa się tryb dominacji, umieszczono flagi i godła Asasynów oraz Templariuszy. To nie wszystko, ponieważ pojawiają się graficzne błędy Animusa, a narratorem potyczek jest Warren Vidic z Abstergo Industries.

For Honor wzbogaciło się też o specjalne przedmioty kosmetyczne - między innymi bronie z różnych odsłon cyklu z zabójcami i spartańską maskę inspirowaną Assassin's Creed Odyssey. Do tego stroje, wykończenia i emotki oraz możliwość ataku ukrytym ostrzem z powietrza.

Zobacz też: For Honor - poradnik i najlepsze porady

Niedawno przedstawiciele firmy Ubisoft ogłosili, że w przyszłym roku produkcja otrzyma czterech nowych wojowników - po jednym dla każdej z frakcji. Każdego bohatera będzie można oczywiście zdobyć bez konieczności wydawania prawdziwych pieniędzy.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami