Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

For Honor łączy siły z Dead by Daylight

Wydarzenie specjalne.

Dzisiaj - 21 października - w For Honor rozpoczyna się halloweenowe wydarzenie specjalne Survivors of the Fog, dostępne do 11 listopada. W grze pojawiły się treści związane z Dead by Daylight, inna grą sieciową.

Najważniejszą nowością jest zapewne tryb rozgrywki Survivors, toczony na zmodyfikowanej mapie - ozdobionej okolicznościowymi gadżetami.

Dwie czteroosobowe drużyny rywalizują ze sobą, ale także na krążącym w okolicy mordercą, reprezentowanym przez Evana MacMillana, właśnie z Dead by Daylight. Ten specjalizuje się w zakładaniu pułapek na nieostrożnych graczy.

Punkty zdobywamy nie tylko za kontrolowanie określonych miejsc na mapie, ale także za zabicie łowcy. Wygrywa pierwsza drużyna, która dotrze do 1 tysiąca punktów.

Do odblokowania w czasie trwania wydarzenia specjalnego są także nagrody specjalne, w ramach darmowej przepustki sezonowej. Twórcy przygotowali efekt, ornament oraz strój.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze