Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

For Honor i Alan Wake za darmo w Epic Games Store

Przez tydzień.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Epic Games Store udostępniło za darmo dwie kolejne produkcje - sieciowe For Honor i horror Alan Wake.

Aby zdobyć bezpłatne kopie obu wymienionych gier, należy wejść na stronę promocji, a następnie przypisać poszczególne tytuły do konta. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ akcja zakończy się za tydzień, 9 sierpnia, o godzinie 17:00.

For Honor to produkcja Ubisoftu z 2017 roku. Pozycja kładzie nacisk na zmagania wieloosobowe i walkę bronią białą - do dyspozycji graczy oddano kilka różnych postaci, posługujących się mieczami, młotami i włóczniami. Warto zaznaczyć, że choć skupia się na zabawie sieciowej, oferuje kampanię fabularną.

Z kolei Alan Wake jest trzecioosobowym horrorem psychologicznym od Remedy Entertainment. Wcielamy się w pisarza, którego żona znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Bohater wyrusza na poszukiwania, a po drodze musi stawić czoła istotom rodem z koszmaru.

Epic Games Store jednocześnie poinformowało, że 9 sierpnia udostępni następną, choć tylko jedną, produkcję. Zainteresowani pobiorą za darmo GNOG - tytuł logiczny, koncentrujący się na interakcji z wirtualnymi przedmiotami.

Źródło: Epic Games Store

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze