Skip to main content

Afeera w For Honor. W planach jest też darmowy tydzień z grą

Wkrótce szósta rocznica premiery.

Czas na Afeerę w For Honor. Nie jest to dość nietypowa pisownia słowa „afera”, lecz całkiem nowa postać, która pojawi się w obsadzie sieciowej gry akcji już w najbliższy czwartek, 2 lutego.

Arabską wojowniczkę o nietypowym - w Polsce - imieniu ujawniono podczas transmisji na żywo. Bohaterka jest trzecim reprezentantem klasy Outlander, posługując się w walce buławą oraz tarczą. „Afeera trenowane są, by być precyzyjne i szybkie w atakach, wykonując też akrobatyczne manewry” - głosi opis.

Frakcja Outlander nie należą do żadnego ze stronnictw w For Honor, preferując neutralność i okładanie po głowach wszystkich bez wyjątku. Jest nawet tło fabularne: celem jest naprawienie Sfery Niebiańskiej, którą w poprzednim roku wsparcia gry zniszczyła Ravier.

Podczas transmisji ogłoszono także, że debiut Afeery rozpocznie siódmy rok aktualizacji, z planami na cztery sezony i tyle samo przepustek sezonowych do kupienia. Otrzymamy jeszcze dwie inne postacie, których jeszcze nie ujawniono.

W okresie od 2 do 9 lutego For Honor dostępne będzie za darmo do sprawdzenia na PC (w Ubisoft Connect), a także na konsolach PlayStation oraz Xbox. Mowa o standardowym wydaniu gry. Jeśli zdecydujemy się na zakup, zachowamy wszelkie postępy.

Jest też specjalna nagroda dla logujących się w okresie od 9 do 16 lutego. Grający w tym okresie dostaną skin Elite, a Ubisoft chce w ten sposób uczcić szóstą rocznicę premiery gry, wydanej 14 lutego 2007 roku. Jak widać, nietypowa, historyczna bijatyka TPP nadal cieszy się popularnością.

Zobacz także