Battlefield 5 - wczesny dostęp, jak grać przed premierą

Na PC, PS4 i Xbox One.

Battlefield 5 debiutuje już 20 listopada. Najnowsza odsłona cyklu od DICE i EA powraca do korzeni, ponieważ akcję osadzono w realiach II wojny światowej.

Twórcy przygotowali tryb fabularny z oddzielnymi historiami kilku bohaterów, ale główny element zabawy to oczywiście tryb multiplayer, w którym zmierzy się maksymalnie 64 graczy.

W okresie premiery trafimy między innymi na mapy w Norwegii, Afryce Północnej, Belgii czy Holandii i Francji. Później twórcy będą wprowadzać kolejne lokacje.

Na różnych platformach dostęp do pełnej wersji gry można uzyskać przed premierą.

Origin Access i EA Access

Najwcześniej w Battlefield 5 zagrają abonenci Origin Access Premier - abonamentu dostępnego wyłącznie na PC. Koszt miesięcznej subskrypcji to 59,90 zł miesięcznie lub 419,90 zł za cały rok. Dostęp do BF V otrzymujemy już od piątku, 9 listopada.

Premier zapewnia dostęp do pełnej wersji gry, niczym nie ograniczony. Możemy więc grać tyle, ile chcemy, w dowolnych trybach. Abonenci mogą już pobierać pliki gry (ok. 44 GB).

Zwykłe abonamenty Origin Access (PC) i EA Access (Xbox One) również pozwalają subskrybentom grać w próbną wersję Battlefield 5 od 9 listopada, z pełną zawartością, ale wyłącznie przez 10 godzin. Oczywiście postępy przenosimy później do pełnej gry, o ile ją zakupimy.

Edycja Deluxe

Inny sposób na wcześniejszy dostęp do pełnej wersji Battlefield 5 to zakup Edycji Specjalnej / Edycji Deluxe. Jej koszt to ok. 299 zł. Możemy dzięki niej grać w BF V od 16 listopada.

Wersja Deluxe to jedyny sposób, by zagrać w Battlefielda 5 przed premierą na PS4.

W skład tego wydania wchodzi także:

  • pięć zestawów mundurów spadochroniarzy
  • specjalne wyzwania
  • 20 cotygodniowych przedmiotów kosmetycznych (1 co tydzień)

Kupując standardową edycję Battlefield 5, zaczniemy grać w dniu premiery, a więc 20 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami