Prowadzący w serwisie YouTube kanał Back2Warcraft opublikowali obszerny gameplay z zapowiedzianego wczoraj Warcraft 3 Reforged, czyli odświeżonej wersji uznanej strategii czasu rzeczywistego.

Nagranie - zarejestrowane podczas trwającego wydarzenia BlizzCon - przedstawia szósty rozdział kampanii ludzi z podstawowego Reigns of Chaos. W misji bierze udział między innymi Arthas, a więc jedna z najważniejszych postaci w fantastycznym uniwersum.

Z filmu wynika, że zmiany wprowadzone względem oryginalnej wersji nie są znaczące. Plansza, na której toczą się zmagania, wygląda jednak nieco lepiej niż w pierwowzorze z 2002 roku. Warto zaznaczyć, że pojawi się możliwość zabawy w 4K.

Produkcja zaoferuje kampanię ze wspomnianego Reigns of Chaos, a także rozszerzenia Frozen Throne. Poza tym powróci tryb wieloosobowy oraz edytor gier i map - z pomocą narzędzia gracze stworzą rozgrywkę według własnych zasad.

Warcraft 3 Reforged zadebiutuje w 2019 roku na PC.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki