Wiedźmin 3 miał pozwolić prześwietlać wrogów w stylu Mortal Kombat

Tryb Skupienia ostatecznie usunięto.

Z okazji jedenastej rocznicy debiutu serii Wiedźmin, CD Projekt Red kontynuuje publikowanie ciekawostek na temat cyklu. Najnowszy wpis poświęcono tak zwanemu Trybowi Skupienia, który miał trafić do trzeciej części.

Wizualnie funkcja przypominałaby nieco system X-Ray z Mortal Kombat. Mechanika - niczym rentgen - prześwietlałaby ciała wrogów, ujawniając słabe punkty przeciwnika, które Geralt mógłby następnie zaatakować.

01
Walka stałaby się brutalniejsza

Deweloperzy przypomnieli też, że w dodatku Serce z Kamienia znaleźć możemy schemat o nazwie Zestaw maskujący, który łączy okulary magistra i ośle uszy. Pierwszy przedmiot zdobędziemy na aukcji w zadaniu „Sezamie, otwórz się”, a drugi przegrywając w Gwinta z niziołkami w misji „Hulaj dusza”.

02
Geralt próbuje nadążyć za modą

Kolejna ciekawostka dotyczy rozszerzenia Krew i Wino. W jednym z fragmentów Geralt uczestniczy w kolacji z wichtem plamistym. Autorzy zaznaczają, że ilość zupy w misce rzeczywiście odzwierciedla ilość zjedzonego wówczas dania - w zależności od wyborów dialogowych, z talerza ubędzie mniej lub więcej pokarmu.

03
Smacznego

Zobacz: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Niedawno zaś ujawniono, że początkowo łódź Geralta miała być znacznie większa - na tyle, by pomieścić nie tylko bohatera, ale i Płotkę. Zwrócono też uwagę na interesujący easter egg - statek widmo żeglujący między wyspami Skellige.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami