Assassin's Creed Odyssey - grobowce: Lakonia (Zapomnianego bohatera)

Docieramy do grobowców i plądrujemy je.

Grobowce to lokacje, w których znajdują się starożytne stele. Dotknięcie takiego obiektu sprawi, że otrzymamy dodatkowy punkt zdolności, który możemy wykorzystać do wykupienia nowej umiejętności lub rozwinięca takiej, którą już posiadamy.

W Lakonii mieści się tylko jeden grobowiec. Zlokalizowany jest na wschodzie regionu, w podregionie Wzgórza Helotów, niedaleko brzegu morza.

Jeśli nie możesz znaleźć tej lokacji, skorzystaj z naszej mapy, gdzie zaznaczyliśmy wszystkie najważniejsze miejsca w regionie: Lakonia.

Grobowiec Zapomnianego bohatera

Po wejściu do grobowca przejdź przez pierwsze pomieszczenie. W kolejnym zniszcz deski w ścianie i wejdź do komnaty, gdzie na środku znajduje się pułapka (1). Omiń ją, a potem zniszcz dzbany (2) i przejdź przez wyrwę w murze.

126

Zejdź po schodach, skręć w prawo, a potem w lewo. Dotrzesz do pomieszczenia, gdzie pośrodku stoi kufer ze skarbem, a przy ścianie znajduje się starożytna stela. Dotknij jej, by uzyskać punkt zdolności.

Grobowiec opuścisz, wracając tą samą drogą, którą dotarłeś do komnaty ze starożytną stelą.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami