Forza Horizon 4 - pierwsze recenzje zapowiadają udaną kontynuację serii

Wysokie oceny.

Już 2 października na PC z Windows 10 i Xbox One debiutuje Forza Horizon 4 - kontynuacja wyścigowej serii, rozgrywającej się w otwartym świecie. Pierwsze recenzje sugerują, że ponownie mamy do czynienia z wysokiej jakości produkcją, która rozwija i udoskonala znane mechanizmy.

Recenzenci doceniają poczucie wolności na każdym kroku oraz szczegółowo zaprojektowane, zmieniające się pory roku. Dziennikarz Polygonu krytykuje jednak miasta, które sprawiają wrażenie nierealistycznych. „Przypominają bardziej parki rozrywki niż prawdziwe miasta” - napisał.

IGN zauważa, że w grze powróciło wszystko najlepsze, co prezentowała poprzednia część serii, jednak Forza Horizon 4 udoskonala znane mechanizmy i oferuje znacznie więcej aktywności online, dzięki którym trudno oderwać się od monitora. „To niekończący się strumień aktywności do zrobienia” - napisano.

Recenzent z VG247 przekonuje, że to najlepsza gra Microsoftu w tym roku. Jak pisze, w Forza Horizon 4 nie liczy się wygrywanie w wyścigach, a „życie” w wirtualnym świecie zaprojektowanym przez Playground Games.

Przykładowe oceny:

W serwisie Metacritic Forza Horizon 4 w wersji na Xbox One figuruje obecnie z oceną 92/100. Naszą recenzję gry opublikujemy do końca tygodnia.

Zainteresowani mogą przetestować grę, korzystając z darmowego dema, lub poznać listę wszystkich samochodów w grze.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami