Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja Forza Horizon 4 psuje grę na Xbox Series X/S

Twórcy pracują nad łatką.

  • Nowy patch Forza Horizon 4 uniemożliwia włączenie gry na Xbox Series X/S
  • Kolejna łatka powinna być gotowa jeszcze dzisiaj

Najnowsza aktualizacja gry Forza Horizon 4 sprawia, że produkcji nie można uruchomić na konsolach Xbox Series X/S, gdzie tytuł debiutował oficjalnie 10 listopada ubiegłego roku.

„Gra już się nie włącza na konsolach Series. Nie tylko w moim przypadku, ale całej społeczności. Konsola pokazała czarny ekran i wyłączyła się, gdy próbowałem uruchomić tytuł” - opisuje jeden z użytkowników na forum Reddit, gdzie znaleźć można wiele podobnych historii.

Garbus by się nie zepsuł

Gracze informują też, że tymczasowym rozwiązaniem może być przejście do trybu offline w opcjach konsoli, następnie włączenie gry i powrót do online już z poziomu produkcji. Metody nie należy stosować jednak, jeśli skasowaliśmy już lokalny zapis, ponieważ utracimy wszystkie postępy.

Twórcy ze studia Playground Games zapewniają na Twitterze, że przygotowują już łatkę. Kolejna aktualizacja powinna być gotowa jeszcze dzisiaj, choć nie podano konkretnej godziny.

„Zdajemy sobie sprawę z błędu wpływającego na graczy na Xbox Series X oraz Series S po najnowszym patchu dla Forza Horizon 4. Zajmujemy się problemem” - napisano.

Jeśli o samej aktualizacji mowa, ta obejmuje około 7 GB i wprowadza 35 „sezon”. Ten obejmuje głównie trzy nowe samochody: to Jeep Gladiator, Citroën DS23 oraz Porsche 928 GTS.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Forza Horizon 4

Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze