Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forza Horizon 4 nie zniknie ze sklepów - zapowiadają deweloperzy

Nie powtórzy losu poprzedniczek.

W przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii, Forza Horizon 4 nie zostanie wycofana ze sprzedaży - przynajmniej w najbliższym czasie.

Przypomnijmy, że do tej pory gry z serii Forza Motorsport oraz Forza Horizon sprzedawano tylko przez cztery lata, po czym znikały z dystrybucji. Wspomniana odsłona cyklu zadebiutowała na rynku w 2018 roku, więc w sercach graczy pojawiła się obawa, że już niedługo spotka ją podobny los. Jeden z fanów poruszył ten temat na oficjalnym forum serii i szybko otrzymał rozwiewającą wątpliwości odpowiedź.

Cześć wszystkim, nie ma o co się martwić, nie planujemy wycofać Forzy Horizon 4 ze sprzedaży w najbliższym czasie” - poinformował Max Braden, menadżer społeczności serii.

Chociaż gra przestała być rozwijana już w zeszłym roku i jakiś czas temu na rynku pojawiła się następna odsłona cyklu, to najwyraźniej tytuł wciąż cieszy się sporą popularnością, prawdopodobnie za sprawą pierwszego w historii serii debiutu na platformie Steam.

Duże znaczenie w tej sprawie może mieć także obchodzone w tym roku 10-lecie cyklu. Studio zainwestowało bowiem w przedłużenie licencji na muzykę ze starszych tytułów, aby znane piosenki umieścić w najnowszej odsłonie serii, a to oznacza, że twórcy najpewniej nie będą musieli ich usuwać z wcześniejszych części.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Forza Horizon 4

Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze