Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forza Horizon 4 od dziś bez nowych samochodów i funkcji. Twórcy skupiają się na FH5

To jednak nie koniec aktualizacji.

  • Dziś ostatnia aktualizacja FH4 z nowościami
  • Kolejne update'y będą bazowały na „recyklingu”

Od dziś - 29 czerwca - Forza Horizon 4 nie wzbogaci się już o żadną nową zawartość. Studio Playground Games zamierza w pełni skupić się na Forza Horizon 5.

Do tej pory Forza Horizon 4 otrzymywała regularne, comiesięczne aktualizacje, wprowadzające między innymi samochody i funkcje. Ostatni pakiet nowości, zwany Series 37, pojawi się właśnie dzisiaj.

Deweloperzy nie rezygnują jednak z aktualizacji, choć przyjmą one inną formę. Poczynając od Series 38, do gry zaczną powracać treści z aktualizacji od Series 7 do Series 32.

Zobacz na YouTube

- Pomyślcie o tym jak o składance muzycznej, zawierającej wasze ulubione treści połączone z niedawno dodanymi funkcjami - tłumaczył starszy producent Tom Butcher w poniedziałkowym podcaście Forza Monthly. - Powinniście świetnie się bawić, wracając do tych wspomnień i sprawdzając, jak poradzicie sobie z nimi drugi raz - dodał.

Zapytany, czy Forza Horizon 4 otrzyma jeszcze aktualizacje po premierze kolejnej części serii, deweloper odpowiedział, że zespół nie jest jeszcze gotowy przedstawić konkretnego planu.

Forza Horizon 5 zadebiutuje 9 listopada na konsolach Xbox i PC. Zabierze nas do Meksyku, przy czym mapa będzie największa w historii serii.

Read this next