Assassin's Creed Odyssey zaoferuje tryb ukrywający znaczniki i cele misji

Wariant eksploracji.

Powstające Assassin's Creed Odyssey zaoferuje tryb Exploration - specjalną opcję, która ukryje wyświetlane znaczniki oraz cele powiązane z realizowaną w danym momencie misją.

W wariancie tytuł nie wskaże bezpośredniego położenia ważnej w określonym zadaniu postaci lub przedmiotu, a tylko przybliżoną lokalizację. Po dotarciu w odpowiednie miejsce, gracze odszukają istotny obiekt z pomocą orła.

Innymi słowy, znalezienie celów w otwartym świecie będzie znacznie trudniejsze. Twórcy opisują tryb jako „nowe podejście” do rozgrywki, a jednocześnie podkreślają, że produkcja projektowana była właśnie z myślą o wspomnianej opcji.

01
Tryb eksploracji to „nowe podejście” do rozgrywki

Warto zaznaczyć, że w grze pojawi się też Guided - wariant gwarantujący „bardziej tradycyjną” zabawę z wyświetlanymi znacznikami. Wyboru preferowanego ustawienia dokonamy za pośrednictwem Animusa.

Akcję tytułu osadzono w starożytnej Grecji, przed wydarzeniami z ubiegłorocznego Origins. Gracze pokierują jedną z dwóch postaci - Kassandrą lub Alexiosem. Autorzy obiecują rozbudowane mechanizmy RPG i nacisk na podejmowanie decyzji.

Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 5 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami