Gabe Newell nie liczy do trzech w humorystycznym filmie ze studia nagraniowego

Więcej niż dwa, ale mniej niż cztery.

Valve opublikowało humorystyczny materiał wideo prezentujący Gabe'a Newella podczas nagrywania pakietu komentarzy do gry Dota 2. Mimo starań reżyserów, szef studia nie chce wypowiedzieć słowa „trzy”.

To oczywiście nawiązanie do gier Valve. Najbardziej kultowe serie, takie jak Half-Life, Left4Dead, Team Fortress i Portal doczekały się tylko dwóch części. Gracze zwykli więc żartować, że Newell nie potrafi liczyć do trzech.

Podczas nagrywania pakietu Mega-Kills prowadzący starają się przekonać lektora do wypowiadania krótkich i żywiołowych kwestii, jednak szef Valve za każdym razem przedstawia się i dziękuje za grę w Dota 2.

Gabe Newell nie chce wypowiedzieć zdania, w którym pojawia się liczba „trzy”, ale w końcu znajduje na to sposób. „Zabiłeś więcej niż dwie osoby, ale mniej niż cztery” - ogłasza.

Mega-Kills Announcer lines to prawdziwy pakiet komentarzy, udostępniony za darmo posiadaczom przepustki The International Battle Pass 2018.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami