Testujemy Salon Gier w Far Cry 5

Edytor map.

Arcade - czy też Salon gier w polskiej wersji - w Far Cry 5 to tryb, w którym możemy bawić się na różnych mapach stworzonych przez innych graczy. Przygotowano też oczywiście specjalny edytor, dzięki któremu sami możemy zaprojektować lokację.

W naszym materiale przyglądamy się dwóm mapom, które przygotowali użytkownicy, a także dosyć nieudolnie staramy się zbudować coś sami. Cóż, liczą się chęci, prawda?

Najważniejszym elementem edytora jest zaimplementowanie w nim różnych obiektów i modeli z innych gier Ubisoftu. Możemy więc stworzyć mapę z wieżowcami z Watch Dogs, świątyniami z Far Cry Primal czy upiększyć lokację wrakami statków z Assassin's Creed 4.

Modyfikacja zasad rozgrywki jest rozbudowana. Tworząc mapy do kooperacji lub rywalizacji, możemy między innymi zmieniać obrażenia, sprawić, że gracze zginą od jednego trafienia, zmieniać czas trwania meczów i wprowadzać inne poprawki, w efekcie tworząc zupełnie nowe tryby.

Deweloperzy z Ubisoftu zaznaczyli, że sami też będą co jakiś czas przygotowywać specjalne mapy i udostępniać je w Salonie Gier. Cała zawartość w tym trybie jest oczywiście darmowa, na wszystkich platformach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami