Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft wyda niezapowiedzianą kontynuację dużej serii do marca 2021 roku

Plany firmy na najbliższe miesiące.

Na spotkaniu z inwestorami Ubisoft poinformował, że do końca marca 2021 roku wyda pięć dużych tytułów (tak zwanych AAA), wśród których pojawi się niezapowiedziana na razie kontynuacja znanej serii.

Szczegółów na temat sekretnej produkcji nie ujawniono. Niewykluczone jednak, że grą może być następna odsłona cyklu strzelanek Far Cry - więcej informacji francuski wydawca przedstawi w trakcie lipcowej prezentacji.

Zapowiedzianymi do tej pory dużymi tytułami, które ukażą się we wspomnianym okresie, są Assassin's Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine i Gods & Monsters.

Trzy spośród pięciu produkcji zadebiutuje pomiędzy październikiem a grudniem 2020 roku, a pozostałe dwie trafią do sprzedaży w terminie styczeń-marzec 2021 roku. Nie wykluczono jednak, że ze względu na pandemię koronawirusa jedna pozycja może mieć premierę później.

Poza dużymi grami, Ubisoft planuje też kilka mniejszych, w tym mobilne Tom Clancy's Elite Squad oraz pełną wersję sportowego Roller Champions. Do tego dalszy rozwój bijatyki Brawlhalla.

Poprzednio: Darmowy weekend z survivalowym Conan Exiles

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze