Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry 5 na PC za darmo przez weekend - grę można już pobierać

Wizyta w Hope County.

Ubisoft poinformował, że na weekend udostępni za darmo Far Cry 5 - najnowszą odsłonę cyklu strzelanek. Grę przetestują jednak tylko posiadacze PC.

Akcja rozpocznie się w najbliższy piątek, 29 maja, o godzinie 15:00, a zakończy w niedzielę, 31 maja, o 22:00. Natomiast wszyscy zainteresowani mogą już teraz pobrać wstępnie produkcję za pośrednictwem Uplay - tytuł znajduje się w sekcji „darmowe gry” aplikacji.

Cover image for YouTube videoFAR CRY 5 - ZWIASTUN DARMOWEGO WEEKENDU W UPLAY

W ramach wydarzenia gracze uzyskają dostęp do wszystkich treści z podstawowego Far Cry 5, więc w teorii istnieje możliwość ukończenia strzelanki. Postępy w rozgrywce zostaną zachowane na serwerach, dzięki czemu będzie można wznowić przygodę po ewentualnym zakupie pozycji, która do końca weekendu w sklepie Ubisoftu kosztuje 62,47 zł.

Harmonogram darmowego weekendu

Zobacz: Far Cry 5 - Poradnik, Solucja

Produkcja rozgrywa się w fikcyjnym hrabstwie Hope County, w którym kontrolę stopniowo przejmuje niebezpieczny kult wyznawców religijnych. Na czele ugrupowania stoi ojciec Joseph Seed - główny antagonista gry. Wcielamy się w agenta FBI wysłanego z misją zwalczenia sekty.

Źródło: Ubisoft

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Far Cry 5

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze