Overwatch zdominował serwis Pornhub w segmencie postaci z gier

Wysoko jest też Pokémon.

Jeśli mowa o wpisywanych w wyszukiwarkę frazach ze świata gier wideo, to popularny serwis Pornhub zdominowały w ubiegłym roku postacie z Overwatch, zajmujące trzy pierwsze miejsca.

Produkcja Blizzarda podbiła zestawienie: liderką jest D.Va, przed Mercy i Tracer. Tylko to podium przekłada się na 10 milionów zapytań ze strony użytkowników.

Misty z Pokémon jest czwarta (2,6 mln zapytań), przed Larą Croft i Zeldą, zamykającą pierwszą szóstkę. Następnie jest jeszcze Mileena z Mortal Kombat.

Dalsze miejsca to już niemal całkowita dominacja Overwatch i Pokémon: Widowmaker, Ash, Pharah, a nawet sam Pikachu i inny stworek - Gardevoir.

1

Dużo więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie podsumowania (link jest bezpieczny do oglądania w pracy, czego nie można powiedzieć o reszcie serwisu). Dowiadujemy się na przykład, że użytkownicy z Polski najczęściej wpisywali w wyszukiwarkę frazę „Milf”.

Już tradycyjnie, Pornhub podał też, z jakich konsol notuje najwięcej odwiedzin. Liderem jest rodzina PS4 z 56 procent ruchu, zaraz przed Xboksem z 32 proc. Ogromnym przyrost w porównaniu z ubiegłym rokiem - o 110 proc. - zanotowano za to na Nintendo 3DS.

2

Pornhub zapewnia, że zamierza wspierać także Nintendo Switch, gdy tylko konsola otrzyma w końcu przeglądarkę internetową.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami