Video: Polowanie na potwory w becie Monster Hunter World

Prawie jak wiedźmin.

W miniony weekend rozpoczęła się beta Monster Hunter World na PS4. Potrwa jeszcze do 12 grudnia (do wtorku), do godziny 18:00. Prezentujemy fragmenty rozgrywki z naszych polowań.

Stajemy naprzeciwko Wielkiego Jagrasa w Starodrzewie oraz Barrotha na Pustkowiach Dzikowieży. To tylko niektóre z około 20 głównych potworów dostępnych w grze.

Zobacz: Monster Hunter: World - Poradnik, Solucja

Każdy stwór to inne czułe punkty, a także zróżnicowany zestaw ataków i zachowań. Przykładowo - Barroth może wytarzać się w błocie, by to zastygło na nim, tworząc dodatkowy pancerz.

Poza najbardziej niebezpiecznymi potworami - głównymi celami misji - na mapach czekają też oczywiście różne pomniejsze zwierzaki. To jednak te największe zapewniają cenne materiały, które wykorzystujemy w craftingu zestawów ekwipunku.

Jedną z nowości w Monster Hunter World jest wygodny dostęp do obszaru treningowego, gdzie możemy do woli testować 14 rodzajów broni. Arsenał w grze jest bardzo różnorodny - walczyć możemy mieczem, łukiem, ale też połączeniem kuszy z działem czy glewią, na której wybijamy się w powietrze niczym na tyczce.

Pełna wersja gry debiutuje 26 stycznia na PS4 i Xbox One. Na PC gra trafi kilka miesięcy później.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami