Twórcy PUBG opublikowali kolejny zestaw screenów z oczekiwanej, pustynnej mapy. Wydaje się, że lokacja zbliża się wielkimi krokami i znamy nawet oficjalną nazwę - Miramar.

„Gdy zdecydowaliśmy się na nową lokację, chcieliśmy skupić się na środowisku, które byłoby inne od Erangel” - czytamy w opisie. Erangel to jedyna dostępna obecnie w grze mapa, wzorowana na Europie Wschodniej.

„Chcieliśmy udać się w przeciwnym kierunku i zamiast pół uprawnych i lasów zaoferować surową i nieprzyjazną pustynię. Unikatowy teren i gęste ośrodki miejskie przełożą się na warunki, w których mogą nie działać stare strategie i potrzebne będą nowe taktyki” - zapewniają deweloperzy.

Największe miasto w regionie nosi nazwę Los Leones, z licznymi placami budowy, sklepami i imponującym centrum. El Pozo słynie z przemysłu i rozrywki, oferując między innymi arenę do wyścigów motocyklowych. Może nowy tryb?

1
2
3
4

Monte Nuevo było oblężoną miejscowością, co oznacza sporo gotowych osłon do wykorzystania. Valle del Mar leży nad morzem, po dwóch stronach mostu. Główną atrakcją w La Cobreria jest ogromny dworzec kolejowy, a San Martin to kolejny punkt, który jeszcze niedawno kontrolowało wojsko.

Przegląd kluczowych lokacji zamyka Pecado z ogromnym kasynem oraz Chumacera, dawniej stolica przemysłu tekstylnego.

Miramar powinno trafić wkrótce na serwery testowe, a następnie zadebiutować w pełnej wersji - 1.0 - na PC i Xbox One, co powinno nastąpić jeszcze w tym roku. Pierwszy gameplay z pustynnej mapy zobaczymy w najbliższy piątek nad ranem, na imprezie The Game Awards.

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały