Dota 2 - Capcom wydał własny mod do gry Valve

Kurier z Ōkami.

Nietypowa nowość w jednej z najpopularniejszych gier na świecie: Capcom przygotował nowy model kuriera do Dota 2. Wygląda na to, że wilk Amaterasu wkrótce pojawi się w produkcji Valve.

Wiele zależy od fanów sieciowej produkcji, którzy w dużej mierze sami wskazują, jakie dodatki kosmetyczne trafiają do gry. Odbiór ciekawostki jest jednak pozytywny i wydaje się, że właściciel Steama zaakceptuje zgłoszenie.

Wygląd kuriera Amaterasu w Dota 2 prezentuje poniższy materiał wideo:

Nie jest obecnie jasne, czy Capcom uzgadniał wcześniej z firmą z Seattle, że zaoferuje taką propozycję fanom Dota 2. Jeśli model zostanie zaakceptowany, japońska firma może liczyć na dodatkowe przychody, ponieważ Valve dzieli się zyskami z twórcami dodatków kosmetycznych.

Wydawcy bardziej będzie chyba zależało na promocji, ponieważ już 12 grudnia odświeżona wersja Ōkami debiutuje na PC, PS4 i Xbox One.

Ōkami HD - o tym remasterze mowa - ukazało się już w 2012 roku na PS3, lecz teraz deweloperzy szykują także wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz powrót mini-gier podczas ekranów ładowania, usuniętych na Wii i PlayStation 3.

Mamy do czynienia z przygodową grą akcji, w której twórcy czerpali inspiracje z popularnego cyklu The Legend of Zelda. Dlatego też jednym z kluczowych elementów zabawy jest eksploracja.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami