Overwatch - dzisiaj rusza darmowy weekend, z nową bohaterką

Potrwa do wtorku.

Dzisiaj, 17 listopada, w sieciowej strzelance Overwatch rozpocznie się kolejny darmowy weekend. Jedną z najważniejszych atrakcji będzie zapewne nowa postać, Moira.

Bezpłatny dostęp trwa od dzisiaj, od godziny 20:00, do wtorku, 21 listopada, do godziny 9:00 rano. Mowa o wszystkich trzech platformach sprzętowych: PC, PS4 i Xbox One.

1
Moira

Tradycyjnie, podczas darmowego weekendu twórcy udostępniają bezpłatnie wszystkich 26. bohaterów i 16 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier.

Czujni gracze dostrzegą zapewne, że mowa o 26., a nie - jak dotychczas - 25. bohaterach. To dlatego, że wczoraj Blizzard opublikował na serwerach Moirę, ujawnioną podczas tegorocznej imprezy BlizzCon.

Moira O'Deorain z Irlandii to kolejna klasa wsparcia, choć reprezentująca „ciemną stronę mocy" z punktu widzenia tworzonego przez deweloperów uniwersum.

Podczas darmowego weekendu gracze będą mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokowywać opcje modyfikacji bohaterów, które zachowają, jeśli zdecydują się na zakup pełnej wersji. O ile oczywiście zostaniemy na tym samym koncie Blizzard, Xbox Live lub Sony Entertainment.

W przypadku konsol, do gry wymagane jest konto Xbox Live Gold lub PlayStation Plus. Warto jednak przypomnieć, że w przypadku sprzętu Sony multiplayer także jest dostępny za darmo, jeszcze do poniedziałku, 20 listopada, do godziny 11:00. Cóż za zbieg okoliczności.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami