Trudne życia androida w materiale z Detroit: Become Human

Wybory i konsekwencje.

Detroit: Become Human pojawiło się na imprezie Paris Games Week z pełnym emocji zwiastunem, prezentującym trudy „życia” androidów w futurystycznej przyszłości kreowanej przez twórców.

Oglądamy losy Kary, która mieszka z samotnym ojcem - Toddem - i jego córką na przedmieściach tytułowego miasta. Mężczyzna nie stroni od przemocy, ale czy robot może stanąć w obronie dziewczynki i skrzywdzić właściciela?

Zobacz: Detroit Become Human - Poradnik, Solucja

Takie oto rozterki moralne zaprezentuje produkcja studia Quantic Dream. Jak zawsze w przypadku tego dewelopera, rozgrywka pełna będzie mniej lub bardziej istotnych wyborów moralnych i ich konsekwencji, co niekiedy w znacznym stopniu zmieni bieg fabuły.

Jak na prezentowanym trailerze, gdzie Kara może pozostać bierna, co - na to wygląda - kończy się śmiercią dziewczynki. Android może też jednak sięgnąć po broń, by ją obronić.

Detroit: Become Human zadebiutuje wiosną przyszłego roku, choć dokładnej daty premiery nie podano. Gra ukaże się tylko na PS4 i PS4 Pro.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami