Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Detroit: Become Human na PC - premiera 12 grudnia

W planach demo.

Deweloperzy z Quantic Dream poinformowali, że Detroit: Become Human na PC zadebiutuje 12 grudnia. Tego samego dnia pojawi się darmowe demo gry.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że podobnie jak wcześniejsze produkcje studia przeniesione na komputery osobiste - Heavy Rain i Beyond: Dwie Dusze - tytuł przez rok będzie dostępny tylko w sklepie Epic Games Store.

Wydanie PC zaoferuje między innymi opcję rozgrywki w rozdzielczości 4K oraz 60 klatkach na sekundę. Nie zabraknie również obsługi tak zwanych monitorów ultrapanoramicznych, z proporcjami ekranu 21:9.

Detroit: Become Human reprezentuje gatunek określany przez wielu mianem „interaktywnych filmów”. Dużą rolę odgrywają fabuła oraz nieliniowość - podejmowane podczas zabawy działania i decyzje w istotny sposób wpływają na dalsze wydarzenia.

Zobacz też: Detroit Become Human - Poradnik, Solucja

Akcję gry osadzono w 2038 roku. Przygotowana przez deweloperów historia opowiada o losach trzech androidów, które zaczynają odczuwać emocje - pełniącej funkcję pomocy domowej Kary, pomagającego policji Connora i opiekującego się starszym malarzem Marcusa.

Detroit: Become Human ukazało się w maju ubiegłego roku jako tytuł na wyłączność PS4.

Następnie: Commodore 64 powraca - C64 Maxi to odświeżona wersja kultowego komputera

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze