The Sims 4 trafi w listopadzie na Xbox One - raport

Ujawnia sklep Microsoftu.

The Sims 4 ukaże się także na konsoli Xbox One, niemal trzy lata po debiucie na PC. Nową konwersję ujawnił oficjalny sklep Microsoftu, publikując 17 listopada jako datę premiery.

Informacje wydają się więc być wiarygodne, choć należy pamiętać, że nie pochodzą od wydawcy gry, czyli Electronic Arts. Zaktualizujemy wiadomość, gdy tylko pojawią się detale.

Jak wynika z opisu, zamówienia przedpremierowe The Sims 4 na Xbox One nagradzane będą zestawem Perfekcyjne Patio z czerwca 2015 roku, wprowadzającym do gry wanny z hydromasażem, obiekty i dekoracje na taras oraz basen, a także nowe ubrania i fryzury.

Premiera The Sims 4 na Xbox One będzie oznaczała debiut tej odsłony serii na konsolach. The Sims 3 ukazało się na PS3, X360, Nintendo DS oraz Wii.

W tej części w oczy rzuca się nacisk na kolorową i komiksową stylistykę. Rozbudowie uległ system celów życiowych, nazwanych w tej części aspiracjami, które zostały podzielona na kilka kategorii.

Uatrakcyjniono także sposób zdobywania awansów w pracy. Pracodawcy stawiają nam ciekawe wymagania i coraz bardziej zaawansowane zadania do zrealizowania, nad którymi sim pracuje także w domu.

Nie jest obecnie jasne, czy poza Perfekcyjnym Patio na Xbox One można spodziewać się także innych rozszerzeń. Tych wydano już sporo, podzielonych na trzy kategorie: Pakiety rozgrywki, Akcesoria i - największe - Dodatki.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami