Video: Wrażenia z bety Destiny 2

Te strzały brzmią znajomo.

Beta Destiny 2 zostanie otwarta dla wszystkich posiadaczy Xbox One i PS4 już 21 lipca. W wersję na PlayStation 4 gramy od początku testów i przedstawiamy pierwsze wrażenia.

Otrzymujemy dosyć bezpieczny sequel - przynajmniej pod względem mechaniki, ponieważ historia i lokacje to oczywiście niemal wyłącznie zupełnie nowe elementy. System walki mocno przypomina ten z oryginału, podobnie jak ekran ekwipunku czy misje Strike. Powracają też niektórzy przeciwnicy.

Twórcy w dużym stopniu skupili się na rywalizacji PvP, co przejawia się choćby w zmianach w systemie uzbrojenia. Strzelby i karabiny snajperskie znalazły się w tej samej kategorii, co wyrzutnie rakiet i granatniki, a więc wymagają fioletowej - najrzadszej - amunicji.

Dostępny w becie Szturm (Strike) prezentuje piękne widoki i rozległe lokacje. Sequel jest nieco bardziej imponujący pod względem grafiki, ale w oczy rzuca się przede wszystkim większa widowiskowość niż w oryginale. Na ekranie więcej się dzieje.

Beta nie oferuje żadnej lokacji do swobodnego zwiedzania, mamy więc nieco mniej zawartości niż w przypadku testowej wersji pierwszego Destiny. W dniu 23 lipca na jedną godzinę twórcy mają otworzyć dostęp do Farmy - strefy publicznej, gdzie spotykamy innych graczy, NPC i handlarzy.

Destiny 2 zadebiutuje 6 września na PS4 i Xbox One. Wersja PC ukaże się dopiero pod koniec października i będzie dostępna tylko na platformie Battle.net. Beta na komputerach odbędzie się w sierpniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami